BAŞKAN'IN MESAJI

Başkan’ın Mesajı  

Marka ve İletişim Aşkına;

SubBrand Halkla İlişkiler, Tanıtım ve İletişim alanlarında faaliyet gösteren ve bu süreçlerde “Bilinçaltı” uzmanlığını kullanan bir ajanstır. Bizler “Marka” oluşturma ve İletişim profesyonelleri olarak hayatın her üretim dalında markalar yaratmaya ve bunları korumaya kendimizi adamış “Marka ve İletişim Savaşçılarıyız”. Kazanç getiren yatırımların ve ülke ekonomisinin refahının; ticaretten/siyasete, hizmetten-üretime her alanda sürdürülebilir “Marka”lar oluşturmaktan geçtiğine inanıyor ve bu doğrultuda tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İletişim ve tanıtımın hedef kitleden kopuk olmaması gerektiğini bilerek ve bunun önemini  paydaşlarımıza ileterek çalışıyoruz. İletişim ve tanıtımların ilgili marka gelirlerinde ciddi katkısı olması temelinde üretken, hedef odaklı, etkili tasarımlar ve Basın İletişim kampanyaları oluşturuyoruz. Çünkü temel olarak “İletişim mecraları bir birine benzese de yaratıcı ve hedef odaklı iletişim içeriklerinin eşsiz olduğu” ilkesi ile hareket ediyor ve çalışma ortaklarımızın gelirlerini arttırıyoruz.

SubBrand olarak siz değerli çalışma ortaklarımıza; Marka adına: Yatırım yaptığınız işinizi geliştirmeyi, korumayı ve büyütmeyi, İletişim ve Tanıtım adına: Hedef müşterinizin gerçek satınalma “Motivasyonunu” yakalayarak, gelir arttıran ve Marka müşteri bağını pekiştiren kampanyalar tasarlamayı, vaad ediyoruz. Tüm bunları Marka, İletişim ve Bilinçaltının prensiplerine olan hakimiyetimiz ile sürdürülebilir “Marka”ların gücüne olan inancımızla söylüyoruz ve yapıyoruz.

“Bilinçli Markalar” yaratırken “Bilinçaltı Faaliyetler” yaparak; yatırımlarınızı, zamanınızı ve paranızı kaybetmeden kazanacağınız bir gelecek için bizimle buluşmanızı istiyoruz..

MUSTAFA SOLMAZ

-->