BAŞKAN'IN MESAJI

Başkan’ın Mesajı  

Marka ve Reklam Aşkına;

SubBrand Pazarlama, Marka, Reklam ve İletişim alanlarında faaliyet gösteren ve bu süreçlerde “Bilinçaltı” uzmanlığını kullanan bir ajanstır. Bizler “Marka” oluşturma ve İletişim profesyonelleri olarak hayatın her üretim dalında markalar yaratmaya ve bunları korumaya kendimizi adamış “Marka Savaşçılarıyız”. Kazanç getiren yatırımların ve ülke ekonomisinin refahının; ticaretten/siyasete, hizmetten-üretime her alanda sürdürülebilir “Marka”lar oluşturmaktan geçtiğine inanıyor ve bu doğrultuda tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Reklamın ve tanıtımın hedef kitleden kopuk olmaması ilkesine göre hareket ederken sadece “Marka”ların reklamının yapılabileceğini bilerek ve bunu paydaşlarımıza ileterek çalışıyoruz. Reklam ve tanıtımların ilgili marka satışlarında ciddi katkısı olması temelinde çok üretken, hedef odaklı, etkili tasarımlar ve prodüksiyonlar yapıyoruz. Çünkü temel olarak “Reklam sattırmıyorsa; boşa vakit ve para kaybıdır” ilkesi ile hareket ediyor ve çalışma ortaklarımızın gelirlerini arttırmayı hedefliyoruz.

SubBrand olarak siz değerli çalışma ortaklarımıza; Marka adına: Yatırım yaptığınız işinizi geliştirmeyi,korumayı ve büyütmeyi, Reklam ve Tanıtım adına: Hedef müşterinizin gerçek satınalma “Motivasyonuna” odaklı, satış arttıran ve Marka müşteri bağını pekiştiren kampanyalar tasarlamayı, vaad ediyoruz. Tüm bunları Pazarlama ve Bilinçaltının prensiplerine olan hakimiyetimiz ile sürdürülebilir “Marka”ların gücüne olan inancımızla söylüyoruz ve yapıyoruz.

“Bilinçli Markalar” yaratırken “Bilinçaltı Faaliyetler” yaparak; yatırımlarınızı, zamanınızı ve paranızı kaybetmeden kazanacağınız bir gelecek için bizimle buluşun, yatırımlarınızı beraber koruyalım ve büyütelim.

 

MUSTAFA SOLMAZ

-->