Kreatif Reklam ve Tanıtım

kreatif

 

Kreatif Reklam Ne Demek?

 

Günümüzde uluslararası tanımıyla; Mal, ürün ve hizmet değil bunların tüketim vaadini yani Markasını tanıtmak amacıyla hazırlanan, hedefi; Marka mesajını tüketiciye satınalma davranışı oluşturacak şekilde aktarmak ve nihayetinde reklamı yapılan ürünün hedeflerine ulaşmasını sağlamak olan süreçleri yaratan reklam türüdür.

Kreatif reklamcılıkta bizler SubBrand olarak tüketiciyi odak alarak Marka mesajını en yaratıcı ve satınalma davranışı oluşturacak şekilde tasarlarız. Şunu çok iyi biliriz; Kreatif reklam ürün ya da hizmet tanıtmaz, sanat yapmaz, eğlence aracı değildir. Çok iyi kurgulanan ve tüketici odaklı bir Marka mesajı aktarım yoludur. Tabii ki bunu yaparken eğlenebiliriz ama bizler asla unutmayız ki; Müşteri ürünü satın alır reklamı değil.

Tüm bunların ışığında geriye sadece; reklam ve tanıtım bütçelerinizi, hedef kitlenizde satınalma davranışına dönüştürmek için bizlerle temasa geçmeniz kaldı. Haydi bekliyoruz...  

 

krea2

 

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak kvkk aydınlatma metnimizi okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Lütfen Bekleyin...