Influencer Marketing

 

influ

 

INFLUENCER MARKETING

 

Influencer Marketing günümüzde ürün ve hizmet tanıtmada ve fikir ekiminde kullanılan etkili bir yoldur. Fakat; Influencer Marketing kampanyaları ciddi bir birikim ve çalışma disiplini gerektiren kampanyalardır. Pull Marketing, Hook Marketing, Gerilla Marketing gibi bir çok farklı pazarlama disiplinini içeren bu alan ciddi Social Listening ile insan beyninin dünyayı anlama yöntemlerine (Bilinçaltı) göre tasarlanmaktadır. Medya sektöründe yer bulan Sosyal Medya Fenomenleri benzer isimlerden oluşsa da bu isimlerle düzenlenen kampanyalar benzersiz olabilme özelliğine sahiptir.

Bizler SubBrand olarak insan doğası ve bilinçaltına olan hakimiyetimizi kullanarak fenomenlerle yapılacak tanıtım kampanyalarında yaratıcı farklar oluşturuyoruz. Ürün ya da hizmet tanıtımları için Fenomen tanıtımını seçen firmalarla tanıtımın etkisini görülmemiş oranda arttırabilen kampanya çalışmaları tasarlıyor ve bunun yayınlanmasını sağlıyoruz.

Sizlerde Influencer Marketing ile ürün ya da Hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız; bütçenizi koruyacak, doğru hedef kitledeki Influencer ile hedefleme yapacak, içerik açısından bilinçaltı uzmanlığı ile tasarımsal harikalar yaratabilecek bir ajans ile çalışmak isterseniz SubBrand ile irtibata geçin. Tanıtımınızın etkisini yüzlerce kat arttırın ve kalıcı hale getirin.

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak kvkk aydınlatma metnimizi okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Lütfen Bekleyin...